Dziecko

Wyjątkowe zabawki Djeco, które budzą w dzieciach ciekawość

Dostępne w ponad 60 krajach. Zachwycające swoją prostotą, a jednocześnie jakością i estetyką. Oryginalne i niepowtarzalne. Francuski producent zabawek – Djeco – istnieje na rynku już od 1954 roku, a ich projekty zyskują uznanie wśród rodziców i ich dzieci. W ofercie sklepu Edukatorek, znajdziesz przede wszystkim zabawki edukacyjne, puzzle, gry, a także zestawy kreatywne. Zaskocz dziecko czymś nowym i niepowtarzalnym, dzięki zabawkom znanej marki. Najlepsza nauka jest właśnie poprzez zabawę. Tradycyjne zabawki umilą dzieciństwo Twojemu dziecku i sprawią ogromną frajdę.

Zabawki edukacyjne od Djeco

W czasach, gdy dzieci mogą w łatwy sposób spędzać czas przed ekranami telewizora, komputera, a także telefonu, nie łatwo jest je zainteresować czymś innym. Rodzice muszą sporo się naszukać, aby kupić swojemu dziecku coś, co będzie jednocześnie go interesowało, zachęcało do zabawy, a przy tym rozwijało i zdobywało nowe umiejętności. Takim przykładem mogą posłużyć zabawki edukacyjne Djeco. Gry zręcznościowe, tj. Crazix, uczą cierpliwości i logicznego myślenia. Z kolei Fee Toibelle rozwija wyobraźnię, zachęca do rywalizacji i świetnej zabawy z przyjaciółmi. Natomiast Bruum jest grą emocjonującą, wzmacnia i rozwija koordynację wzrokowo – ruchową i może w nią grać cała rodzina. Te wszystkie gry łączy jedno – nauka poprzez zabawę.

Puzzle i układanki dla całej rodziny

Wspólne zabawy z dzieckiem są dla rodziców bezcenne. Czas szybko mija, dlatego dużo rodziców wzrusza się, gdy ich dzieci stają się dorosłe i już nie są ich małymi pociechami. Uświadamiają sobie wtedy, jak były to piękne czasy, gdy mogli wspólnie grać w piłkę, jeździć na rowerze, oglądać bajki. Dlatego puzzle, układanki, gry w karty, mogą być świetnym pretekstem do wspólnych zabaw. Dziecko potrzebuje zainteresowania rodzica. Wtedy czuje, że jest dla niego ważne i widać to po uśmiechu na twarzy.

Beztroska zabawa i efektywny rozwój w jednym

Zabawki powodują prawidłowy rozwój dziecka na tle emocjonalnym, zmysłowym, poznawczym, manualnym i zręcznościowym. Edukatorek jest miejscem, w którym rodzic znajdzie w ofercie zabawki tradycyjne połączone z nowoczesnością. Sklep online spełni potrzeby dziecka,  niezależnie od jego wieku. Od tej chwili nie będzie rozstawał się z zabawkami na krok. Odkrywanie i poznawanie świata to również wielogodzinne zabawy w formie nauki. Spraw więc dziecku niezapomniany prezent i wspomóż jego prawidłowy rozwój z zabawkami Djeco, dostępnych na Edukatorek.pl!

Przeczytaj również